Clean Globe' a hoşgeldiniz!

Servi̇sleri̇mi̇z

TÜM DÜNYADA

ENDÜSTRİ ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ

Merkezi Darwin, Avustralya’da bulunan küresel bir sertifikasyon, doğrulama ve eğitim sağlayıcısıyız. Tekstil, giyim, ayakkabı, deri ve diğer birçok tedarik zincirinde sürdürülebilirlik sertifikasyonu öne çıkan hizmet alanımızdır.

Tarım, hayvancılık, ormancılık, gıda ve daha birçok sektördeki uygun hizmet modelleri eksikliğini uzmanlığımız ve yenilikçi çözümlerimizle kısa sürede tamamlayacağız.

Şu anda Avustralya, Yeni Zelanda, Bangladeş, Çin, Hong Kong, Sri Lanka, Tayvan, Tayland ve Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz.

SERTİFİKASYON

Clean Globe, sürdürülebilir tekstil, giyim, ayakkabı, plastik, deri ve diğer endüstriyel ürünler tedarik zincirinde bulunan kuruluşlara Textile Exchange standartları altında organik, geri dönüştürülmüş ve sorumlu hayvansal elyaflar için dünya çapında akredite, küresel olarak tanınan sertifikasyon sağlamaktadır.

DOĞRULAMA

Üçüncü ve ikinci taraf doğrulamaları ve code of conduct ( CoC) üretim esaslı butik üretim programlarında üretim öncesi, hat içi üretim, sevkiyat öncesi ve tedarik zinciri doğrulamasına dayalı özel programlar, doğrulama hizmetlerimizin odaklandığı alanlardır.

EĞİTİM

Textile Exchange programları ve Global Organik Tekstil Standardı ( GOTS ) ile ilgili ortak eğitim, önceden bildirimlerle farklı yerlerde düzenlenir. Kimyasal yönetimi, sürdürülebilir ürün tedariki, satış ve pazarlama için isteğe bağlı bir eğitim düzenlenir. Bu kurslar, farklı E-öğrenme platformları aracılığıyla yerinde ve çevrimiçi olarak verilir.