Clean Globe' a hoşgeldiniz!

CLEAN GLOBE, TEXTILE EXCHANGE üyesi olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar.

“Textile Exchange, kar amacı gütmeyen küresel bir kuruluştur. Önde gelen markaları, perakendecileri ve tedarikçileri temsil eden güçlü üyeleri ile Textile Exchange, küresel tekstil endüstrisinde tercih edilen malzemelerin kullanımını hızlandırarak iklimi olumlu yönde etkiliyor.”

Organik pamuktan başlayıp geri dönüştürülmüş malzemelerle genişleyen ve geliştirilen sorumlu hayvansal lifler ve diğer birçok sürdürülebilir materyal ile TEXTILE EXCHANGE, son birkaç on yıldır sektörü sürdürülebilir hedeflere doğru yönlendiriyor. Textile Exchange, tercih edilen malzemelerin benimsenmesini hızlandırmak için insanlara ilham verir ve donatır, hiçbir bireyin veya şirketin tek başına yapamayacağı şeyleri birlikte başarabilecek bir topluluk oluşturur. Endüstride önde gelen bir dizi standartları geliştirir, yönetir ve tanıtır, ayrıca markaların ve perakendecilerin tercih edilen elyaf ve materyallerin kullanımlarını ölçmelerini, yönetmelerini ve izlemelerini sağlayan kritik endüstri verilerini ve detaylarını toplar ve yayınlarlar. Tüm dünyada 7 aktif standartta 24.000’den fazla sertifikalı tesise sahip olan Textile Exchange, bu yolculuğunun başarısını kanıtlamıştır.

500’den fazla Textile Exchange üyesinden biri olmak ve Textile Exchange’ in tüm tedarik zinciri programlarında CCS, OCS, RCS, GRS, RDS-tedarik zinciri, RAF(RWS, RMS, RAS dahil olmak üzere) sertifikasyon kuruluşu olarak lisanslanmış olmak CLEAN GLOBE için büyük bir onurdur.