Clean Globe' a hoşgeldiniz!

Clean Globe

Biz

TEDARİK ZİNCİRİNDE SERTİFİKASYON HİZMETİNİN OPTİMUM AŞAMASIYIZ.

Clean Globe, merkezi Avustralya’nın Darwin şehrinde bulunan küresel bir sertifika, doğrulama ve eğitim sağlayıcısıdır ve sürdürülebilirlik sertifikası, hizmetlerimizin ana yapısını oluşturur. Plastik, metal, kağıt, deri gibi çeşitli sektörler arasında tekstil tedarik zinciri, hizmet verdiğimiz öne çıkan sektördür. Özel sektöre ait bir kuruluş olarak, sağladığımız hizmetler aracılığıyla kendi kendimizi finanse ediyoruz.

Tarım, hayvancılık, ormancılık, gıda ve daha birçok sektördeki uygun hizmet modellerinin eksikliğini uzmanlığımız ve yenilikçi çözümlerimizle kısa sürede tamamlayacağız.

Clean Globe olarak, dünyanın dört bir yanına yayılmış yenilikçi, verimli ve istekli bir ekibiz. Standart geliştirme, çözümler sağlama ve standartların doğru şekilde uygulanmasındaki onlarca yıllık deneyimimiz, diğer kuruluşlar arasında oldukça önemlidir.

Belgelendirme sektöründe hizmet kalitesi büyük ölçüde profesyonelliğe bağlıdır. Bu nedenle, operatör, müşteri, program sahibi, laboratuvar ve akreditasyon kuruluşu gibi çoklu paydaşlar süreç boyunca alınan eylemleri göz önünde bulundurduğundan, kişisel yeterlilik, belgelendirme kuruluşunun sistem kurulumu üzerinde derinlemesine değerlendirilir.

Şu anda Avustralya, Yeni Zelanda, Bangladeş, Çin, Hong Kong, Sri Lanka, Tayvan, Tayland ve Türkiye’de faaliyet gösterdiğimiz gibi pek yakinda birçok ülkede de faaliyet göstereceğiz.

NEDEN BIZI SEÇMELISINIZ

Endüstriyel Çözümler

İşlemcileri, üreticileri ve alıcıları, optimum faydayı elde etmeleri ve seçilen yolda gelişimi yakalayabilmeleri için en uygun yola veya kılavuza yönlendiriyoruz. Örneğin, markalar ve perakendeciler, iş hedeflerine ulaşmaları için yeterli bir tedarik zinciri sürdürülebilirlik programını seçmeye yönlendirilirler.

Doğrusal Süreç

Geçmişten alınan dersleri sürekli inceliyor ve piyasadaki güncel değişikliklere ve gelişmelere odaklanıyoruz. Akreditasyon normları kapsamında temel sertifikasyon sürecine yönelik gereksiz adımları ortadan kaldırırken katma değer yaratıyoruz. Örneğin, gereksiz dokümantasyondan ve gerekli ayrıntıları içerse bile ilgili formların defalarca doldurulmasından kaçınıyoruz.

Yenilikçi yaklaşım

Ekibimizin ve müşterilerimizin yenilikçi fikirleri, süreci güncel ve sorunsuz tutmaya yardımcı olan bilgi yönetim sistemi ve müşteri portalı gibi altyapılara düzenli olarak beslenir.

CEVAPLANABİLİRLİK

Hizmetlerimizle ilgili önerilerinizi, sorularınızı ve hatta şikayetlerinizi saygıyla karşılıyor ve bunlara her zaman yeterli ve zamanında cevap veriyoruz. Şüphelerle kalmanıza izin vermiyoruz. Zamanında cevap almanız bizim taahhüdümüzdür.

VIZYONUMUZ

DEĞERLI ÇABA IÇIN HIZMET GÜVENCESİ

Sürdürülebilir bir dünyada insanların mutluluğu için çalışanlarımızın hakettikleri değerlerini takdir ederken, müşterilerimizin derin çabaları için “kaliteli hizmet” sağlamak.

MİSYONUMUZ

Çalışan odaklı yönetim ile müşteri odaklı hizmet“.

misyonu ile vizyonu gerçekleştirmek

Personeli organizasyon hedefleri konusunda güncel hale getirip, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için bilgi ve becerilerle donatıp, çalışanları başarılarından dolayı ödüllendirmek.

Müşterilerimizi ve hizmet konularını dinlemek için yetkin personelimizi ilgili ve hazır tutmak.

AMAÇLAR VE HEDEFLER

Aşağıdaki kriterleri yerine getirerek dünya çapında tanınan bir sertifika markası olmak;

  • Yetkin kadro ve iyi tasarlanmış altyapısı ile verimli ve sorunsuz bir profesyonel hizmet sunmak.
  • “Yalın” konseptte katma değerli görevleri standart ve akreditasyon normları dahilinde optimize etmek.
  • Personelin iş-yaşam dengesini korumak için proaktif planlar üzerinde çalışmak.